• Garmin DriveSmart 70 LMT - Bezterminowa subskrypcja map

Symbol: DriveSmart

Jasny, 7-calowy ekran urządzenia nawigacyjnego GPS działa w dwóch położeniach i ma funkcję zoomu przez rozciąganie Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami oraz bezterminową subskrypcją komunikatów drogowych.

1200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0

Telefon: 324731855 Lub 785236859

Zostaw telefon

Garmin DriveSmart

Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z funkcjami telefonicznymi

 •     Jasny, 7-calowy ekran urządzenia nawigacyjnego GPS działa w dwóch położeniach i ma funkcję zoomu przez rozciąganie
 •     Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami oraz bezterminową subskrypcją komunikatów drogowych
 •     Kliknij tutaj, aby zobaczyć zasięg mapy dla tego produktu
 •     Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link i dostępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej potrzebujesz.
 •     Bluetooth® umożliwia prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący i wydawanie poleceń głosowych urządzeniu nawigacyjnemu (tylko model z mapą całej Europy)
 •     Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc
 •     Personalizowane powiadomienia z telefonu4 umożliwiają wyświetlanie połączeń, wiadomości tekstowych i innych alertów aplikacji bezpośrednio na ekranie urządzenia nawigacyjnego

Garmin-DriveSmart

1 - Następna czynność, którą należy wykonać na trasie. Pokazuje następny zwrot, zjazd lub inną czynność, oraz pas, którym należy jechać (jeśli takie dane są dostępne).
2 - Dystans do następnej czynności.
3 - Nazwa ulicy lub zjazdu związana z następną czynnością
4 - Trasa podświetlona na mapie.
5 - Następna czynność, którą należy wykonać na trasie. Strzałki na mapie oznaczają pozycje, w których należy w niedługim czasie wykonać czynności.
6 - Prędkość pojazdu.
7 - Nazwa drogi, którą jedziesz.
8 - Szacowany czas przybycia


Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas codziennych dojazdów

Urządzenie nawigacyjne GPS Garmin DriveSmart ma funkcję ostrzeżeń dla kierowcy, co ma zachęcać do bezpiecznej jazdy i zwiększać świadomość sytuacyjną. Dostępne są ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt i wielu innych miejscach. Ponadto urządzenie Garmin DriveSmart powiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół. Odbieraj informacje o pobliskich kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle5 i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze6. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu7 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy.

 
Mów do urządzenia Garmin DriveSmart

Urządzenie Garmin DriveSmart obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Steruj urządzeniem Garmin DriveSmart za pomocą głosu, aby móc trzymać ręce na kierownicy (tylko model z mapą całej Europy).

Rozbudowane funkcje telefoniczne

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Garmin DriveSmart, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na wyświetlacz urządzenia Garmin DriveSmart. Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, aby sięgnąć po telefon. Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

Aby otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym, np. o utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link8, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem.

 
Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania przez skrzyżowania. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry. A także widok skrzyżowań PhotoReal, który realistycznie wyświetla skrzyżowania wraz z otaczającym krajobrazem.
 

Nasze najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych

Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link pozwala zwiększyć zasięg komunikatów drogowych, kiedy tylko tego potrzebujesz*. Teraz już nie musisz stać w korku bez względu na to, czy jego przyczyną są roboty drogowe, wypadek, czy godziny szczytu — możesz też unikać poważnych zagrożeń, takich jak wjazd w drogę jednokierunkową pod prąd. Częstotliwość aktualizacji informacji co 1 minutę sprawia, że zawsze wiesz, gdzie są opóźnienia i jak długo trwają, a dzięki wyznaczonej przez urządzenie alternatywnej trasie możesz zachować spokój i kontrolę nad sytuacją. Usługa aktualnych informacji drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy).  Wystarczy sparować zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin z telefonem za pomocą technologii Bluetooth3. Nie musisz się martwić o pakiet transferu danych, ponieważ korzystanie z usługi nie wymaga tetheringu. (W niektórych krajach konieczna może być subskrypcja; zobacz mapę zasięgu). Oprócz aktualnych komunikatów drogowych firmy Garmin uzyskaj dodatkową, bezpłatną i bezterminową subskrypcję usługi unikania utrudnień drogowych, dostępną od razu po wyjęciu z pudełka dzięki systemowi RDS-TMC. Funkcja działa przez tradycyjne analogowe radio FM i przekazuje informacje o opóźnieniach i alternatywnych trasach

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Urządzenie Garmin DriveSmart zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np. „za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się wewnątrz centrum handlowego, na górnym piętrze”.

Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie

Urządzenie Garmin DriveSmart ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres lub nazwę („Starbucks”), a urządzenie Garmin DriveSmart szybko wyświetli rezultaty wyszukiwania. W przypadku popełnienia błędu literowego urządzenie Garmin DriveSmart podaje wiele wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła.
Dodaj kamerę do urządzenia Drive

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveSmart można sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin DriveSmart. Gdy podróżujesz z małym dzieckiem, rozbuduj zestaw o kamerę GarminbabyCam™. babyCam to samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie umożliwia wyświetlanie widoku siedzącego z tyłu pasażera na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

UWAGA: w niektórych krajach używanie kamer jest prawnie regulowane lub zabronione. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących ochrony prywatności związanych z korzystaniem z tego urządzenia w regionie, w którym zamierza używać tego urządzenia.


Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Garmin DriveSmart. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z urządzeń i do urządzeń oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.


Zawartość opakowania

 •     Garmin DriveSmart 70LMT
 •     Bezterminowa subskrypcja map i komunikatów drogowych (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 •     Antena komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 •     Uchwyt samochodowy z przyssawką
 •     Kabel USB
 •     Skrócony podręcznik użytkownika

 

Własności fizyczne i działanie:

 

 • Wymiary fizyczne: 18.9 x 11.1 x 2.0 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 15.3 x 8.5 cm; przekątna 7" (17.6 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 × 480 piksele
 • Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
 • Masa 306 g
 • Bateria: Bateria litowo-jonowa
 • Czas działania baterii     Do 1 godz.
 • Bardzo czuły odbiornik     


Mapy i pamięć:

 

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic    
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map    
 • gwarancja nüMaps
 • Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
 • Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)      
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 1000Funkcje nawigacyjne:

 

 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)    
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego    
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi      
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)      
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)    
 • widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)    
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)      
 • Technologia Bluetooth®    
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)
 • usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)    
 • Planowanie podróży 
 • Dziennik podróży 
 • Usługa rozpoznawania punktów orientacyjnych Garmin Real Directions
 • Punkty szczególne Foursquare

kliknij aby zobaczyć instrukcje Garmin DriveSmart :

PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci