• Garmin DriveTrack 70LM Śledzenie psów i nawigacja GPS w samochodzie

Symbol: gps

W sprzedaży od 17.10.2016 Nawigacja samochodowa Garmin DriveTrack 70LM łączy się bezprzewodowo z urządzeniem Alpha i wyświetla na ekranie pozycję psów. Duży ekran i dożywotnie aktualizacje map Europy ułatwiają obsługę urządzenia.

1599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0

Telefon: 324731855 Lub 785236859

Zostaw telefon

Garmin DriveTrack 70LM

Nawigacja samochodowa Garmin DriveTrack 70LM łączy się bezprzewodowo z urządzeniem Alpha i wyświetla na ekranie pozycję psów. Duży ekran i dożywotnie aktualizacje map Europy ułatwiają obsługę urządzenia.


image

Śledzenie psów i nawigacja GPS w samochodzie

 • Po sparowaniu z systemem dla psów Alpha 50 lub 100 można nawigować i jednocześnie śledzić psy, będąc w pojeździe
 • Wyświetlaj drogi, trasy i pozycje psów na jasnym, 7-calowym wyświetlaczu z możliwością dotykowego regulowania powiększenia
 • W zestawie rekreacyjna mapa Europy oraz bezpłatna roczna subskrypcja obrazów satelitarnych BirdsEye
 • Szczegółowe mapy drogowe Europy City Navigator z bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami1
 • Mapy drogowe zapewniają szczegółowe instrukcje głosowe i alerty dla kierowcy, informujące między innymi o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości czy strefach wokół szkół

 

Kiedy Twoje psy gonią za zwierzyną, a Ty śledzisz je z pojazdu, urządzenie Garmin DriveTrack pozwala spojrzeć na sytuację z szerszej perspektywy. Łączy ono drogową i terenową nawigację GPS z technologią bezprzewodową, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć pozycję każdego psa na mapie wyświetlanej na dużym, 7-calowym kolorowym wyświetlaczu.


Odszukaj swoje niestrudzone psy

Urządzenie Garmin DriveTrack można bezprzewodowo zsynchronizować z urządzeniami Astro 50 i Alpha 100, aby ułatwić śledzenie i odszukiwanie psów w terenie. Na mapie będą widoczne znaczniki pozycji każdego psa będącego w zasięgu śledzenia, nałożone na turystyczną mapę poziomicową lub obraz satelitarny na dużym wyświetlaczu nawigacji GPS. Wskazówki dotyczące kierunku ułatwiają lokalizowanie i śledzenie pozycji psa. Dodatkowo podczas podróży drogami lub autostradą nawigacja GPS firmy Garmin z funkcją Bluetooth pozwala korzystać z takich funkcji, jak aktualne alerty dla kierowcy, nawigacja sterowana głosem, bezterminowe1 mapy drogowe Europy City Navigator, aktywnego asystenta pasa ruchu i wielu innych.

Pomocne alerty dla kierowcy

Podczas jazdy Garmin DriveTrack wyświetla alerty dla kierowcy, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na drodze. Dostępne są ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt i wielu innych miejscach. Ponadto urządzenie ostrzega kierowcę przed wjazdem pod prąd w drogę jednokierunkową lub o zbliżaniu się do strefy wokół szkoły. Kierowca może również otrzymywać alerty o zbliżaniu się do fotoradarów na światłach2. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Możliwość wyświetlania różnych miejsc i ważnych punktów położonych wzdłuż trasy bezpośrednio na ekranie nawigacji pozwala zapoznać się z trasą jeszcze przed wyruszeniem w podróż.

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Urządzenie Garmin DriveTrack zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np. „za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za kościołem skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare.


Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access w urządzeniu Garmin DriveTrack ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Funkcja Direct Access umożliwia nawet nawigację po parkingach w celu wyszukania wjazdu znajdującego się najbliżej celu podróży. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do sklepu Greyhouse. Produkty dla psów myśliwskich znajdują się na niższym poziomie”.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Korzystaj z aplikacji Garmin Express™, aby na bieżąco aktualizować urządzenie do śledzenia psów Garmin DriveTrack i urządzenie nawigacyjne GPS. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z urządzeń i do urządzeń oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.


Garmin-DriveSmart

1 - Następna czynność, którą należy wykonać na trasie. Pokazuje następny zwrot, zjazd lub inną czynność, oraz pas, którym należy jechać (jeśli takie dane są dostępne).
2 - Dystans do następnej czynności.
3 - Nazwa ulicy lub zjazdu związana z następną czynnością
4 - Trasa podświetlona na mapie.
5 - Następna czynność, którą należy wykonać na trasie. Strzałki na mapie oznaczają pozycje, w których należy w niedługim czasie wykonać czynności.
6 - Prędkość pojazdu.
7 - Nazwa drogi, którą jedziesz.
8 - Szacowany czas przybycia


Zawartość opakowania

 • Garmin DriveTrack 70LM
 • Fabrycznie załadowana rekreacyjna mapa Europy oraz szczegółowa mapa drogowa Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map1 (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel USB
 • Dokumentacja

 

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 18,9 × 11,1 × 2,0 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 15,3 × 8,5 cm; przekątna 17,6 cm (7 cali)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 × 480 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
Masa

306 g

Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 1 godz.
Klasa wodoszczelności Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio Nie

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic Tak
Zawiera dożywotnią aktualizację map Tak
Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach) Nie
gwarancja nüMaps

Tak

Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”) Tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego Tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Nie
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic) Nie
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu) Tak
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) Tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.) Tak
Zgodność z XM® Navtraffic & Radio w USA Nie
Technologia Bluetooth® Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) Tak
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie) Tak
Odtwarzacz MP3 Nie

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Zasilany uchwyt magnetyczny: nie
 • Usługa rozpoznawania punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: tak
 • Punkty szczególne Foursquare: tak
 • Obsługa technologii Bluetooth Smart (BLE): tak

1 Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map

Jeśli użytkownik wykupił dożywotnią subskrypcję usługi nüMaps Lifetime (sprzedawaną oddzielnie lub w zestawie z niektórymi modelami urządzeń GPS), będzie otrzymywał aktualizacje map, gdy takie aktualizacje zostaną udostępnione na stronie internetowej firmy Garmin, do użytku na 1 zgodnym produkcie firmy Garmin do czasu zakończenia okresu eksploatacji produktu lub zaprzestania otrzymywania przez firmę Garmin danych map od dostawcy zewnętrznego, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej. Okres eksploatacji produktu oznacza okres, podczas którego produkt: (a) ma wystarczającą ilość pamięci i inne możliwości techniczne wymagane do korzystania z aktualnych map; oraz (b) działa w sposób przewidziany przez producenta bez konieczności przeprowadzenia poważniejszych napraw. Urządzenie zostanie uznane za niezdatne do użytku, a jego okres eksploatacji za zakończony, jeżeli do urządzenia nie zostaną pobrane żadne aktualizacje przez okres co najmniej 24 miesięcy. O ile nie określono inaczej, otrzymywane w oparciu o subskrypcję aktualizacje będą stanowiły aktualizacje tego samego obszaru geograficznego, który został dostarczony pierwotnie wraz z zakupionym produktem firmy Garmin. Zewnętrzni dostawcy zawartości mogą ulec zmianie. W niektórych przypadkach może okazać się, że produkt firmy Garmin nie posiada wystarczającej ilości pamięci do załadowania aktualizacji danych map. W takiej sytuacji użytkownik musi: (a) wybrać do aktualizacji zredukowany obszar, którego dotyczą dane map; lub (b) zakupić osobno kartę microSD/SD (w zależności od typu produktu firmy Garmin) i załadować wszystkie lub część obszaru do aktualizacji, którego dotyczą dane map, na kartę, a następnie włożyć kartę do gniazda kart microSD/SD w produkcie firmy Garmin. W przypadku, gdy nie jest możliwe skorzystanie z możliwości opisanych w punktach (a) i (b) w celu rozwiązania problemu zbyt małej ilości pamięci, firma Garmin może zadecydować, że okres użytkowania produktu dobiegł końca. Firma Garmin może zakończyć subskrypcję usługi nüMaps Lifetime w dowolnym momencie w przypadku naruszenia przez użytkownika warunków niniejszej Umowy lub warunków korzystania z subskrypcji. Przekazywanie przez użytkownika subskrypcji usługi nüMaps Lifetime na inny produkt firmy Garmin jest niedozwolone.


2 Funkcja ostrzegania o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
3 Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy, bez dłuższych postojów na trasie.

Kliknij aby zobaczyć instrukcję w Języku polskim : Nawigacja DriveTrack 70

Kliknij aby zobaczyć instrukcję w Języku polskim : Nawigacja DriveTrack 70

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci