• Obroża elektryczna Dogtra 2500 TB BEEPER Dla psa Myśliwskiego

Symbol: 2500-TB

Elektroniczna obroża Dogtra 2500 T&B należy do Nowej generacji obroży przeznaczonych do szkolenia psów myśliwskich jest również obrożą dźwiękową projektowaną specjalnie na potrzeby myślistwa. Zasięg obroży dochodzi do 1600 metrów. Dogra 2500 T & b jest w pełni wodoodporna. Nadajnik i odbiornik posiada funkcje ładowania baterii zaledwie w dwie godziny. Posiada lokalizator dźwiękowy który możemy uruchomić w niskich i wysokich tonach w 3 trybach "Postój & Bieg", "Postój" oraz "Bieg".

1700.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier 0
Na e-mail 0

Telefon: 324731855 Lub 785236859

Zostaw telefon

pologar

Elektroniczna obroża Dogtra 2500 T&B należy do Nowej generacji obroży przeznaczonych do szkolenia psów myśliwskich jest również obrożą dźwiękową projektowaną specjalnie na potrzeby myślistwa. Zasięg obroży dochodzi do 1600 metrów. Dogra 2500 T & b jest w pełni wodoodporna. Nadajnik i odbiornik posiada funkcje ładowania baterii zaledwie w dwie godziny.
Posiada lokalizator dźwiękowy który możemy uruchomić w niskich i wysokich tonach w 3 trybach "Postój & Bieg", "Postój" oraz "Bieg".

Tak naprawdę jest to najlepsza obroża tego typu w naszym sklepie to ty zdecyduj czy będziesz ją używał też na polowaniach jeśli tak jest ona bezkonkurencyjna i naprawdę warto ją kupić jeśli nie polujesz też warto ją mięć ze względu na lokalizator dźwiękowy możesz jednym przyciskiem zlokalizować swojego psa za pomocą dźwięku. Posiada też krótki impuls oraz długi do 12 sekund z funkcją bezpieczeństwa.

Elektroniczna obroża Dogtra 2500 T & B należy do Nowej generacji obroży przeznaczonych do szkolenia psów myśliwskich jest również obrożą dźwiękową projektowaną specjalnie na potrzeby myślistwa. Zasięg obroży dochodzi do 1600 metrów. W Obroży Dogtra 2500 T & B jest wbudowany Brzęczyk W odbiorniku.

Funkcje obejmują 127 poziomów. obroża posiada dwa tryby dźwięków, które można dowolnie zmieniać oraz 3 różne poziomy głośności. Na pilocie znajduje się mały wyświetlacz który pokazuje poziomy naładowania baterii i inne. Dogra 2500 T & b jest w pełni wodoodporna. Nadajnik i odbiornik posiada funkcje ładowania baterii zaledwie w dwie godziny.


Funkcje:

 •  Łatwy w użyciu, ergonomiczne wyposażone nadajnika.
 •  Pokrętło potencjometru, które pozwala na stopniowe zmiany w intensywności stymulacji odbiornika możemy ustawić poziomy od 0 do 127 poziomów.
 •  Dogtra 2500 t & B Seria ma 1600 metrów zasięgu.
 •  2 różne typy stymulacji - "Nick" i "constans" zobacz poniższy rysunek
 •  Swobodny wybór pomiędzy wysoki, niski dźwięk brzęczyka.
 •  Brzęczyk trzech trybach: "Postój & Bieg", "Postój" oraz "Bieg" dźwięk słyszalny jest do 400 metrów.
 •  Dogtra 2500 t & B posiada nową, innowacyjną, kontrole dźwięku. Można wybrać pomiędzy dwoma różnymi dźwiękami oraz trzy poziomy głośności dla każdego dźwięku.
 •  Dogtra 2500 t & B wykorzystuje baterie litowo-polimerowe, które Możemy naładować zaledwie w dwie godziny. Jeden system ładowania pozwala na ładowanie nadajnika i odbiornika w tym samym czasie. Posiada wskaźnik wyświetlający pozostały czas pracy baterii.
 •  Dogtra 2500 t & B jest produktem W pełni wodoodpornym kołnierz / odbiornik i nadajnik. Nie posiada uciążliwych zewnętrznej anten na kołnierzu oraz odbiorniku.
 •  Ponad 8000 różnych kodów tożsamości, aby zapobiec pracy z innymi Obrożami.
 •  Widoczny niebieski ekran LCD wyświetla dokładny poziom stymulacji, a umożliwia prace gdy się ściemni.

produkt zawiera:

 •  Nadajnik oraz odbiornik
 •  Ładowarkę i kabel rozdzielający
 •  Tester
 •  Instrukcje obsługi
 •  Walizkę

Produkt posiada certyfikat CE

Przycisk "Nick"
Gdy przycisk "Nick" jest wciśnięty, odbiornik emituje jeden, przyspieszony puls elektrycznej stymulacji.

Przycisk "Constant"
Gdy przycisk "Constant" jest wciśnięty, odbiornik emituje ciągłą stymulację tak długo, jak wciśnięty przycisk, aż do 12 sekund. Jeśli przycisk nie jest zwolniony po 12 sekundach stymulacji automatycznie się wyłączy, załączy się funkcja bezpieczeństwa. Urządzenie będzie gotowe do pracy po ponownym przyciśnięciu przycisku.

Przycisk"Locate"
Gdy przycisk "Locate" jest wciśnięty odbiornik na szyi psa brzęczy służy do emisji serii sygnałów i daje możliwość śledzenia psa, brzęczyk może być ustawiony pomiędzy wysokim i niskimi tonami. Kiedy posiadamy obrożę 2502 T&B to posiadamy dwa odbiorniki, Obroża zielona emituje ton wysoki a obroża pomarańczowa niski ton automatycznie.

"MODE"
Obroża Dogtra 2500 T & B pracuje w trzech różnych trybach. Zlokalizować, bieg / postój i postój tylko. Tryb "Znajdź" tryb można włączyć w dowolnym momencie,

Opis części nadajnika
Nawet wtedy, gdy jest inny tryb, naciskając pomarańczowy przycisk oznaczony "LOCATE" po lewej stronie nadajnika. Aby ustawić urządzenie do brzęczyka, ruchom tryb Point, naciśnij pomarańczowy "MODE" przycisk. Gdy naciśniesz przycisk "MODE" pierwszy raz, kołnierz będzie wydawał sygnał dwa razy. Urządzenie sygnału dźwiękowego będzie uruchamiany zawsze w ruch i tryb postój. Jest obecnie w tryb postój. Sygnalizator dźwiękowy co 7 sekund, podczas gdy pies jest w ruchu, i co 2 sekundy, gdy pies już się zatrzyma i wystawia na zwierzynę. Po raz drugi naciśnięciu przycisk "MODE", będzie to sygnał wyłączający dźwięk gdy pies jest w ruchu i biegnie. Działa tylko sygnał dźwiękowy co 2 sekundy, gdy pies jest w punkcie lub postoju i wystawia nam zwierzynę. Aby wyłączyć urządzenie sygnału dźwiękowego, naciśnij MODE przycisk po raz trzeci. Urządzenie wyda trzy szybkie sygnały dźwiękowe, brzęczyk zostanie wyłączony. Tryb „LOCATE” może być nadal używany !

Regulacja głośności dźwiękowy
Głośność Sygnału dźwiękowego można zwiększyć lub zmniejszyć.

Ton sygnału dźwiękowego może być wybrany, istnieją dwa sygnalizator dzwonka:

Wysokie tony:

H1 = najniższa objętości

H2 = średnich wielkości

H3 = najwyższa objętości

Niskie Tony:

L1 = najniższa wielkość

L2 = średniej wielkości

L3 = maksymalnej głośności.

Tryb Znajdź wielkość sygnału dźwiękowego nie jest regulowany, jest zawsze na najwyższym poziomie, L3 na sygnał niskiego lub wysokiego tonu na H3.


Aby włączyć nadajnik, naciśnij "ON / OFF" przycisk po prawej stronie
nadajnika do ekranu LCD świeci. Aby wyłączyć nadajnik, naciśnij "ON / OFF" przycisk po prawej stronie nadajnika. Gdy ekran LCD wyświetla "OFF" zwolnij przycisk.
On /Off Magnetyczne wyłączniki Aby włączyć odbiornik Aby włączyć Dogtra 2500 t&B się czerwona kropka na tylnej części nadajnika do czerwonej kropki na kołnierzu / odbiornik. Przytrzymaj czerwonych kropek razem na chwilę do Dioda LED na odbiorniku / kołnierz się świeci. Power-na melodię na kołnierzu / odbiornik również uaktywnić.
Aby wyłączyć Dogtra 2500 t & B Serii, należy powtórzyć tę samą procedurę przeprowadzania czerwonych kropek razem na chwilę. Wyłączanie melodii na kołnierzu / odbiornik dźwięk po dioda zmienia kolor na czerwony, wskazując że jednostka jest teraz wyłączona.

pologar

;feature

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci