• bezprzewodowe ogrodzenie Garmin Delta Inunds System

Symbol: Delta

Bezprzewodowe ogrodzenie dla psów, system do tresury i śledzenia aktywności z małym, przenośnym urządzeniem bazowym i urządzeniem na obrożę, które można ładować Promień ogrodzenia 50 m i powierzchnia ok. 8000 m² dla maksymalnie dwóch psów; pies, który przekroczył wyznaczoną granicę, może wrócić do wydzielonego obszaru, nie odczuwając korekty

1929.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni (produkt na zamówienie)
Cena dostawy 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier 0
Na e-mail 0

Telefon: 324731855 Lub 785236859

Zostaw telefon

image

Bezprzewodowe ogrodzenie dla psów, system do tresury i śledzenia aktywności z małym, przenośnym urządzeniem bazowym i urządzeniem na obrożę, które można ładować. Promień ogrodzenia 50 m i powierzchnia ok. 8000 m² dla maksymalnie dwóch psów. Pies który przekroczył wyznaczoną granicę, może wrócić do wydzielonego obszaru, nie odczuwając korekty Plastikowe elektrody są wygodne i pozwalają na długotrwałe użytkowanie są dostępne w dużych i małych rozmiarach, które można dobrać w zależności od długości futra. Wbudowana, wiodąca w branży funkcja BarkLimiter pozwala kontrolować szczekanie Funkcja jest zgodna z bezpłatną aplikacją Garmin Canine na smartfony, która pomaga śledzić aktywność pupila.


Bezprzewodowy system ograniczenia dostępu Delta Inbounds to prosty sposób na wyznaczenie granic zwierzakom w dowolnym miejscu bez konieczności inwestowania ogrodzenia, kojcy, przewodów pod ziemią lub innej formy ograniczania swobody.
System Delta Inbounds to połączenie sprawdzonej technologii firmy Garmin do zastosowania na obroży z małą, lekką i przenośną stacją bazową. System umożliwia zamknięcie dwóch do dwóch psów w obszarze o promieniu do 50 m i powierzchni do 8000 m². W zestawie są też flagi, które pomagają zwierzęciu zorientować się, gdzie przebiegają granice wirtualnego ogrodzenia. Jeśli pies wyjdzie poza granicę wyznaczonego obszaru, może wrócić bez odczuwania konsekwencji.
To w pełni przenośna ochrona zwierzęcia W odróżnieniu od fizycznych ogrodzeń oraz niewidocznych ogrodzeń zakopanych pod ziemią system ograniczenia dostępu Delta Inbounds można łatwo przenieść i ponownie skonfigurować. Na kempingu, w podróży lub w przypadku zmiany miejsca zamieszkania wystarczy podłączyć urządzenie bazowe do gniazdka i wyznaczyć pupilowi tymczasowy obszar. Jeśli nie masz dostępu do prądu, urządzenie bazowe może działać na bateriach AA nawet przez 4 dni. Promień ograniczonego obszaru może mieć od kilku do 50 m, co oznacza, że system sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Monitorowanie aktywności pupila jest niezwykle istotne, jeśli troszczymy się o utrzymanie go w dobrej kondycji fizycznej i zdrowiu. Korzystając z aplikacji Garmin Canine, którą można bezpłatnie pobrać na zgodne urządzenie1, możesz monitorować aktywność psa i wybrać sygnały korekcyjne do tresury. Dzięki funkcjom śledzenia aktywności psa dowiesz się, kiedy pupil jest aktywny, jak długo i z jaką intensywnością. Wykorzystaj te dane, aby pomóc zwierzęciu prowadzić zdrowsze, bardziej aktywne życie. Poza ograniczaniem swobody i śledzeniem aktywności pupila aplikacja mobilna Garmin Canine umożliwia używanie zgodnego urządzenia inteligentnego jako zdalnie sterowanego, przenośnego urządzenia do szkolenia. Możesz chwalić pupila za dobre zachowanie i karać za złe. Wystarczy nacisnąć przycisk na ekranie aplikacji, aby łagodnie ukarać psa bodźcem w formie wibracji, sygnału dźwiękowego lub bezpiecznej stymulacji. Dodatkową tarczą ochronną, gdy nie ma Cię w pobliżu, są wyznaczone przez odstraszacz strefy o promieniu do jednego metra, do których pupil nie powinien mieć dostępu, np. kosze na śmieci, klomby i nie tylko. W systemie Delta Inbounds zastosowano wiodącą na rynku technologię wykrywania i kontrolowania szczekania o regulowanej czułości. Regulacja pozwala ustawić optymalny poziom korekty, który będzie zapobiegać uciążliwemu szczekaniu. System wykrywa szczekanie na podstawie wibracji gardła psa i całkowicie eliminuje możliwość nieuzasadnionego stosowania korekty wywołanej szczekaniem psów znajdujących się w pobliżu lub innymi źródłami dźwięku. System można ustawić tak, aby zezwalał na określoną liczbę szczeknięć lub innych odgłosów.
To wzmocnione urządzenie dla psa jest kompaktowe, lekkie i wygodne. Ma również prosty zatrzask, który pasuje do każdej obroży o szerokości maks. 25,4 mm. Plastikowe elektrody są wygodne, pozwalają na długotrwałe użytkowanie i są dostępne w dużych i małych rozmiarach, które można dobrać w zależności od długości futra. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać uderzenia, wstrząsy i otarcia spowodowane przez aktywnego psa oraz jest odporne na wodę do jednej atmosfery klasa wodoodporności urządzenia bazowego to również IPX7 Pozwala na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wbudowane światło sygnalizacyjne LED o dużej intensywności pomoże Ci znaleźć psa w nocy, jeśli wyjdzie poza granicę wyznaczonego obszaru. Dzięki baterii litowo-jonowej o długim czasie działania możesz używać urządzenia dla psa nawet przez dwa tygodnie bez ładowania.

Wymiary i parametry urządzenia bazowego

 •     Wymiary urządzenia: 80 × 117 × 33 mm
 •     Waga: urządzenie bazowe (bez baterii AA): 143,9 g; urządzenie bazowe (z bateriami AA): 215,9 g
 •     Maksymalny obszar: 8000 m²
 •     Możliwość kontroli wielu psów: tak (maksymalnie 2)
 •     Zasilanie: gniazdko elektryczne lub baterie AA
 •     Czas działania: do czterech dni na bateriach AA
 •     wodoszczelność: IPX7 Pozwala na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra


Wymiary i parametry odstraszacza psów

 •     Wymiary urządzenia (szer. × wys. × gł.): 35 × 25 × 9mm
 •     Waga: 8 g
 •     Zasięg: 0,3–1 m
 •     Czas działania baterii: 3 miesiące
 •     wodoszczelność: IPX7 Pozwala na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra


Zawartość opakowania

 •     Urządzenie bazowe
 •     Urządzenie dla psa
 •     Odstraszacz psów (Garmin Keep Away)
 •     Uchwyt na ścianę
 •     Kabel do ładowania
 •     Zasilacz sieciowy (do urządzenia bazowego i urządzenia dla psa)
 •     Opaski obroży (kolory: siwy, niebieski, fuksja)
 •     Flagi do wyznaczania granic (25)
 •     Plastikowe elektrody, krótkie
 •     Plastikowe elektrody, długie
 •     Podręcznik użytkownika

 


Minimalne wymagania sprzętowe do używania aplikacji Garmin Connect Mobile i modułu Bluetooth

Aby korzystać z aplikacji Garmin Connect Mobile, urządzenie mobilne musi spełniać następujące wymagania minimalne:


Wymagania dla systemu Android   

    System operacyjny w wersji 4.4 lub nowszy
    Moduł Bluetooth 4.0 lub nowszy


Wymagania dla urządzenia Apple   

    System iOS 9.0 lub nowszy
    Kompatybilność z urządzeniami iPhone, iPad i iPod touch


Mobilny system operacyjny Android jest używany przez wielu różnych producentów na całym świecie. Firma Garmin dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia pełnej zgodności z większością popularnych urządzeń mobilnych. Jeśli występują problemy dotyczące połączenia z urządzeniem, zapoznaj się z tematami pokrewnymi na dole tej strony w celu rozwiązania problemów.

Należy pamiętać, że następujące modele telefonów nie przeszły naszych wewnętrznych testów zgodności z niektórymi z naszych urządzeń. Telefon i urządzenie mogą pracować razem, ale mogą wymagać przeprowadzenia standardowego procesu rozwiązywania problemów modułu Bluetooth.


    Lenovo S960 VIBEX
    Meizu mx4
    Telefony Huawei


Firma Garmin ma świadomość, że występuje problem z telefonami firmy Huawei, gdzie nie można sparować urządzenia Garmin z naszymi aplikacjami mobilnymi. Obecnie badamy ten problem i mamy nadzieję, że wkrótce znajdziemy rozwiązanie.

Dokładność śledzenia aktywności psa
Monitory aktywności psów firmy Garmin z założenia mają dostarczać informacji, co poczyna Twój pupil. Urządzenia te wykorzystują czujniki, które śledzą ruch zwierzęcia oraz wykonują inne pomiary. Zebrane przez nie dane odzwierciedlają szacunkową aktywność psa, a rejestrowane parametry mogą nie być w pełni dokładne.

Pliki do pobrania:

PDF Document   Instrukcja obsługi Garmin Delta Inbounds System bezprzewodowe ogrodzenie dla psa

 

Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Canine na smartfon.

Android Dostępne do pobrania w sklepie Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.gdog

iPhone Dostępne do pobrania w sklepie App Store:

https://itunes.apple.com/app/garmin-canine/id1136009274

Traktujesz psa jak członka rodziny. Dlatego też chcesz dbać o jego bezpieczeństwo, zdrowie i zachowanie. Jeżeli posiadasz co najmniej jedno spośród naszych bezprzewodowych ogrodzeń dla psów, systemów do szkolenia psów lubi śledzenia aktywności psa – pobierz bezpłatną aplikację Garmin Canine na smartfon, umożliwiającą pełne wykorzystanie możliwości posiadanego systemu. Przeglądaj podsumowania szkolenia, historię szczekania oraz inne szczegóły w telefonie, aby uzyskać dane niezbędne do tego, by stać się bardziej świadomym opiekunem.
To urządzenie szkoleniowe dla psa zakładane na obrożę współpracuje z aplikacją Garmin Canine, aby ułatwić Ci szkolenie psa, monitorowanie jego dziennego poziomu aktywności oraz korygować zachowanie psa poprzez ograniczenie szczekania. Aplikacja umożliwia sterowanie wszystkimi działaniami korygującymi dźwiękiem, wibracją lub stymulacją oraz dostosowanie poziomu korekt.
Dzięki bezprzewodowemu ogrodzeniu, śledzeniu aktywności i systemowi do szkolenia pupil pozostanie na wyznaczonym obszarze. System współpracuje z aplikacją Garmin Canine, ograniczając swobodę, monitorując poziom dziennej aktywności2 oraz korygując szczekanie.
Wykrywając niepożądane szczekanie na podstawie wibracji gardła psa, urządzenia BarkLimiter do korygowania szczekania3 współdziałają z aplikacją Garmin Canine, aby pomóc Ci uspokoić swojego pupila. Za pomocą aplikacji można zdalnie dostosowywać ustawienia i przeglądać historię szczekania w smartfonie.
Dodatkowe elementy systemów Delta Smart i Delta Inbounds stanowią opcjonalne odstraszacze psów, które można zaprogramować za pomocą aplikacji Garmin Canine tak, aby stworzyć wirtualne ogrodzenie ze strefami alarmów o promieniu od 0,3 do 1 metra, do których pupil nie powinien mieć dostępu, np. kosze na śmieci, klomby lub meble.

OBROŻA ELEKTRYCZNA

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci