• Producent - Uberto2000

Plastikowe elektrody do obroży GARMIN modele Alfa 100 TT15 oraz mini a także Atemos 100 KT15 pasują również do innych obroży garmin PT 10 itp.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Praktyczne i higieniczne rozwiązanie zapewniające dostęp w dowolnej chwili do wody pitnej dla twojego psa. System ten uwolni cię od mycia miski i nie będziesz musiał martwić się, że miska będzie pusta. Miska z wodą jest preferowanym miejscem dla owadów, a zwłaszcza dla komarów, które mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia twojego psa.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Oryginalna i unikalna obroża akustyczna Beeper UBERTO 2000. Obroża ta jest elektronicznym lokalizatorem dźwiękowym dla psów zaprojektowanym na potrzeby myślistwa. Obroża Beeper 2000 posiada jako jedyna na rynku niskie dźwięki słyszalne do 300m. Cztery rodzaje sygnału dźwiękowego pozwalają zlokalizować psa w ruchu i w wystawianiu. Polujesz na słonki, bażanty ta obroża jest dla ciebie. Rewelacyjnie sprawdzi się na polowaniu.
Wysyłka w ciągu 24 H
600.00 -8% 550.00
Skuteczny Odstraszacz na dziki sarny chroni przed inwazją zwierzyny. Problem zostanie rozwiązany w sposób nieszkodliwy i definitywny.
Wysyłka w ciągu 5 dni
559.00
Skuteczny Odstraszacz na ptaki chroni przed inwazją szpaków, kosów, wróbli, gołębi, dzięciołów oraz innych ptaków.
Wysyłka w ciągu 5 dni
559.00
WABIK NA DROZDA śpiewaka (Turdus philomelos) Profesjonalny wabik najwyższej klasy na drozdy. Prosty w użyciu, nie wymaga żadnej nauki wabienia. Podczas wabienia dmuchamy w ustnik trąbki wabika i kręcimy korbką. Wydaje głos wabiący drozdy. Wykonany w całości z mosiądzu i aluminium. Wabik dostarczany jest opakowany w drewnianej skrzynce.
Wysyłka w ciągu 7 dni
640.00