gps dla psa

Gps dla psa Garmin Alpha 50 z obrożą T5 do śledzenia psów

Garmin ALPHA 50 w zestawie z obrożą Garmin T5. Obroża ta poza funkcją śledzenia psa, posiada diody led, które można włączyć z poziomu urządzenia ALPHA 50 dzięki temu obroża będzie świecić a psa zobaczymy nawet w ciemności. Menu w Jezyku Polskim.

Nowej generacji urządzenie Alpha 50 do śledzenia psów myśliwskich

  • Pozwala śledzić do 20 psów jednocześnie w promieniu do 14,5 km w przypadku obroży z nadajnikiem dla psa Garmin T 5. 
  • Aktualizacja co 2,5 sekundy zapewnia szybkie śledzenie położenia przemieszczających się psów. 
  • Urządzenie jest wyposażone w odbiornik GPS/GLONASS, co gwarantuje lepsze śledzenie przez satelity w trudnym terenie, oraz system podwójnych baterii. 
  • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak tryby ratunkowy i wirtualnych ogrodzeń. 
  • Pomiary z polowania dostarczają danych, które pomagają zrozumieć różne zachowania oraz wzorce zachowań; zobaczyć pokonany dystans, czas spędzony w terenie i wiele innych parametrów.

gps dla psa
Gps dla psa
Garmin Alpha 100 z obrożą TT15 (śledzenie + sygnalizacja świetlna + wibracja, dźwięk, stymulacja)

Alpha 100 z obrożą Garmin TT 15 (śledzenie + sygnalizacja świetlna za pomocą diody + kontrola: wibracja, dźwięk, stymulacja) Alpha 100 jest niezawodnym narzędziem, które pozwala najlepiej wykorzystać psy myśliwskie. Zwiększa możliwości systemów śledzenia firmy Garmin dodając funkcje zapewniające większą kontrolę nad psem. Urządzenie Alpha jest łatwe w obsłudze i umożliwia śledzenie psów w terenie, w promieniu do 14,5 km, dostarczając dane o ich dokładnej pozycji co 2,5 sekundy.

POJAWIŁ SIĘ NOWY PRODUKT W SPRZEDAŻY

Gps dla psa Garmin Alpha 200 z obrożą K5 z funkcją śledzenia psa

Gps dla psa Garmin Alpha 200 z obrożą K5 z funkcją śledzenia psa

Śledź swoje psy dzięki systemowi Garmin Alpha 200i, w którym zastosowano technologię satelitarną inReach® Iridium, 3,5-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy, czytelny nawet w pełnym słońcu.

Ekran Alpha 200 Zaprojektowany z myślą o łatwym i szybkim śledzeniu psów.
Śledź swoje psy w terenie.
Przechowywanie danych psów w systemie w celu ułatwienia konfiguracji i zarządzania.
Technologia inReach pomaga pozostać w kontakcie z bliskimi – nawet kiedy jesteś poza zasięgiem sieci komórkowej. (wymaga subskrypcji satelitarnej).
Podczas każdego polowania poruszaj się, korzystając z najlepszych w swojej klasie map i czujników Garmin.
Wymienna bateria może pracować do 20 godzin, do 15 godzin z włączoną technologią inReach.

Nowa Alpha 200i jako komunikator satelitarny

Teraz takie funkcje jak dwukierunkowa komunikacja tekstowa, udostępnianie własnej lokalizacji czy wzywanie pomocy SOS zostały dodane także do najnowszej nawigacji Garmin Alpha 200i. Należy jednak pamiętać o tym, że aby móc skorzystać z funkcji znanych z komunikatora Garmin inReach wymagane jest wykupienie odpowiedniej subskrypcji. Ceny poszczególnych planów taryfowych Znaleźć można na stronie producenta.