• obroża elektryczna Dogtra ARC Handsfree PLUS

Symbol: ARC-Handsfree

Obroża do tresury psa Dogtra ARC HANDSFREE dodatkowo nadajnik bluetooth możemy go nosić na ręce służy do komunikacji z pilotem ARC w odległości do 10 metrów który komunikuję się z obrożą psa na odległość do 800 metrów. Dogtra ACR 800 HANDSFREE Zasięg to aż 800 metrów to obecnie Najlepszy produkt na rynku. Gwarantuje Dokładne poziomy stymulacji, bez skoków między poziomami. Tresujemy psa za pomocą impulsu elektronicznego oraz Wibracji. Wodoodporny nadajnik i odbiornik. Dwie godziny szybkiego ładowania (Akumulatory litowo polimerowej) Ekranie LCD podaje dokładny poziom stymulacji nawet w ciemności lub w warunkach słabego oświetlenia. Waga obroży z odbiornikiem 155 g.

Brak towaru
1900.00
Oblicz ratę

Rata już od: / mc

Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0
Dogtra
Zostaw telefon

Pologar

 

ARC HANDSFREE jest to wygodny nadajnik bluetooth możemy go nosić na ręce służy do komunikacji z pilotem ARC w odległość do 10 metrów który komunikuję się z z obrożą psa na odległość do 800 metrów.

DOGTRA ARC HANDS FREE PLUS do tresury psa

Zestaw Dogra ARC HANDSFREE przeznaczony jest dla psów średnich i dużych. Zestaw ARC HANDSFREE zdalnego sterowania zapewnia swobodę wielozadaniowości i dyskretną kontrolę podczas pracy w terenie, co czyni go idealnym dla Myśliwych i policjantów oraz dla wszystkich którzy nie chcą komunikować się z psem bez pilota nosząc nadajnik na ręce.

Dogtra ACR 800 Zasięg to aż 800 metrów to obecnie Najlepszy produkt na rynku. Gwarantuje Dokładne poziomy stymulacji, bez skoków między poziomami. Tresujemy psa za pomocą impulsu elektronicznego oraz Wibracji. Wodoodporny nadajnik i odbiornik. Dwie godziny szybkiego ładowania (Akumulatory litowo polimerowej) Ekranie LCD podaje dokładny poziom stymulacji nawet w ciemności lub w warunkach słabego oświetlenia. Waga obroży z odbiornikiem 155 g.
Dogtra ARC To niewątpliwie jedna z najlepszych obroży dla twojego psa. Jeśli szukasz niezawodnego produktu który sprawdzi się w każdych warunkach ta obroża jest dla twojego Psa. Obrożą Dogtra ACR ma ZASIĘG 800 Metrów. Obroża i pilot są wodoodporne a ładowanie baterii to tylko 2 godziny. ARC jest zaprojektowany dla średnich i dużych psów.

 

Zawartość opakowania:
• Pilot
• obroża
• ładowarka i kabel rozdzielający
• lampka kontrolna
• Instrukcja obsługi

• Metalowy klips na pasek i śruby (2)

 ARC HANDSFREE nadajnik bluetooth zasięg 10 metrów łączy się z pilotem

cechy:
• Obroża ergonomicznie dopasowana do szyi psa
• "Nick" i "Constant" stymulacja elektroniczna oraz wibracje
• pilot pokryty szachownicą dla pozytywnego dotyku
• stymulacja do 127 poziomów
• Pilot przystosowany do współpracy tylko z jedną obrożą
• Ekran LCD wyświetla dokładny poziom stymulacji, oraz dioda żywotność baterii 3 kolory
• W pełni wodoodporny nadajnik i odbiornik
• Niska stymulacji średniej mocy
• Zakres 800 metrów
• Akumulator 2 godziny szybkiego ładowania baterii litowo-polimerowaych

 

Inne szczegóły

• Gwarancja 2 lata
• Moc od 0 do 127 poziomu impulsu
• Zasięg 800 metrów
• Akumulatory litowo-polimerowe
• Ekran LCD - Tak
• Tryb pagera (wibracje) - Tak
• Ładowanie Baterii 2 godziny


Dogtra ACR ma zasięg 800 metrów.

Obsługa zestawu handsfree
Zestaw handsfree powinien znajdować się w odległości nie większej niż 5 metrów od pilota. Zestaw handsfree ma unikatowy kod do pilota, który to kod zapewnia, że nie będzie żadnych zakłóceń z innymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu. Żeby uruchomić zestaw handsfree, należy nacisnąć przycisk zestawu głośnomówiącego.
Ważna informacja: zestaw handsfree można używać w warunkach od -20 do +60 stopni. Przetestowano!

Poniżej przedstawiamy możliwości noszenia zestawu handsfree: na nadgarstku lub na palcu.

image

Zasięg

Jeżeli jest kłopot z komunikacją z zestawem handsfree, należy sprawdzić czy pilot jest w pobliżu, w odległości 5 metrów maksimum.
Należy pamiętać, że umieszczenie pilota na dnie torby, czy w innym osłoniętym miejscu, możne osłabić zasięg działania zestawu handsfree. Polecamy najlepiej użyć klamry załączonej do zestawu i przypiąć go do paska do spodni lub w inne dogodne nieosłonięte miejsce, jak kieszeń.

Żywotność baterii
Dioda LED w zestawie handsfree będzie migać, gdy przycisk jest dotykany. Należy wymienić baterię w zestawie handsfree, gdy dioda LED już nie miga. Przy normalnym użytkowaniu (tzn.: przycisk trzymany przez 12
sekund, 100 razy dziennie). Bateria powinna wystarczyć na 7-10 lat.


1. Jak włączyć ARC oraz wyłączanie
Aby wyłączyć nadajnik, przytrzymaj niebieski przycisk
Po prawej stronie nadajnika, aż ekran LCD się zaświeci. Aby wyłączyć nadajnik
przytrzymaj niebieski Przycisk na prawej stronie nadajnika, aż do wyłączenia
wyświetlacza należy wtedy zwolnić przycisk.

image


Po włączeniu pilota należy przybliżyć obroże dwie czerwone kropki razem na chwilę,
aż lampka LED zmieni kolor.

 obroża dogtra
Aby wyłączyć obroże należy przybliżyć czerwone kropki z obroży do pilota.

 image

PILOT
Dogtra ACR 800 COMO posiada cztery przyciski (jeden na powierzchni przetwornika, dwa po lewej stronie i jeden po prawej stronie).

Przełącznik "Nick"
Gdy przełącznik "Nick" jest przełączony, naciskamy przycisk odpowiadający kolorowi obroży (paska), wtedy odbiornik (obroża) emituje szybki impuls elektryczny.
Przełącznik "Constant"
Gdy przełącznik "Constant" jest przełączony, naciskamy przycisk odpowiadający kolorowi obroży (paska), wtedy odbiornik (obroża) daje ciągłą stymulację tak długo jak przycisk jest wciśnięty, do 12 sekund. Po tym czasie wyłączy się automatycznie jako funkcja bezpieczeństwa. Obroża będzie gotowa do przywrócenia do pracy po ponownym wciśnięciu tego przycisku, gdy przycisk zostanie zwolniony.
Przycisk "Pager"
Przycisk „pager” znajduje się na powierzchni nadajnika. Naciśnięcie przycisku powoduje stymulujące wibracje tak długo jak przycisk jest wciśnięty, do 12 sekund.
Przycisk „switch ON / OFF„ włącza wyłącza pilota
Przycisk „switch ON / OFF„ nadajnika znajduje się po prawej stronie nadajnika, a wciśnięcie go aktywuje nadajnik oraz ekran LCD. Aby włączyć nadajnik, naciśnij „switch ON / OFF”, aż do zaświecenia się Ekranu LCD. Aby wyłączyć nadajnik, naciśnij "„switch ON / OFF” gdy ekran LCD wyłączy się zwolnij przycisk. 

Ładujemy 2 godziny przed pierwszym użyciem proszę pamiętać aby ładować w temperaturze pokojowej.

 ładowanie

Obroże oraz pilota ładujemy kiedy świeci się na czerwono lub raz na 3 miesiące.
Gwarancja 2 lata.

pologar

Celem stosowania obroży elektronicznej jest uzyskanie maksymalnej kontroli nad psem. Stymulacja za pomocą obroży działa jak dotyk i jest dla psa naturalnym bodźcem. Szkolenie psów - w tym również psów ras myśliwskich pracujących w łowisku - z pomocą takich urządzeń pozwala na skuteczną komunikację z psem na odległość, czego nie oferuje żadna inna metoda. Specyfika pracy w łowisku wiąże się z bardzo wysokimi emocjami u psa, a co za tym idzie zachowania instynktowne - takie jak np. pogoń za zwierzyną - czasami trudno jest kontrolować w inny sposób. Odpowiedni trening z użyciem obroży elektronicznej daje bardzo wysoki poziom kontroli nad psem, który może znajdować się daleko od nas - mówimy tu głównie o skutecznej nauce przywołania w każdych warunkach, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo psa i komfort przewodnika. Urządzenia tego typu świetnie sprawdzają się również w doskonaleniu ogólnego posłuszeństwa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci